Sport

Sport

Lavice poražene u Obrenovcu

Ženski odbojkaški klub "Dinamo" poražen je u derbiju 8. kola Superlige Srbije od ekipe "TENT" iz Obrenovca rezultatom 3:1, po setovima (16:25), (25:13), (25:17) i (25:11).

Sport

Tamiš bolji od Sloge u Kraljevu

Košarkaši "Tamiša" iz Pančeva ostvarili su pobedu na gostovanju u Kraljevu protiv "Sloge" u 9. kolu Košarkaške lige Srbije. Pančevački tim je slavio rezultatom 79:91, po

Sport

Odbojka 013 bolja od Elana

U 8. kolu Druge lige Sever" za odbojkašice, ekipa Odbojka 013" uspela je da na svom terenu savlada Elan Volej" iz Srbobrana, rezultatom 3:1 u setovima

Sport

Dinamu pripao derbi protiv Spartaka

Rukometaši „Dinama" pobedil su „Spartak Vojput" iz Subotice u derbiju 13. kola Superlige Srbije. Pančevački tim je slavio posle uzbudljive završnice rezultatom 19:18, na poluvremenu (10:11

Sport

Tamiš napada Kraljevo

Ekipa „Tamiša" gostuje u 9. kolu Košarkaške lige Srbije „Slogi" u Kraljevu. Utakmica je zakazana za subotu od 19 časova i 30 minuta. „Tamiš" u ovaj duel ulazi kao petoplasirana

Sport

Kris Kros slavio u Novom Bečeju

U 9. kolu Prve regionalne lige „Sever", Košarkaški klub „Kris Kros" je gostovao u Novom Bečeju gde je odmerio snage sa domaćim „Jedinstvom" i u

Sport

Dinamo preplivao Moravu

Rukometaši „Dinama" iz Pančeva ostvarili su ubedljivu pobedu za vikend u Velikoj Plani protiv „Morave" rezultatom 26:33, na poluvremenu 11:17, u 12. kolu Superlige Srbije.

Sport

Tamiš nastavio seriju pobeda

Košarkaški klub „Tamiš" trijumfovao je na svom parketu protiv „Napretka" iz Kruševca rezultatom 82:74 (27:16, 20:16, 15:17, 20:25 ), u 8. kolu Košarkaške lige Srbije.

Sport

Lavice ostale bez plena

Odbojkašice "Dinama" pretrpele su poraz od "Železničara" iz Lajkovca rezultatom 0:3, po setovima (19:25, 20:25 i 15:25), u 7. kolu Superlige Srbije.