Četrdeset medalja za atletičare pančevačkog Tamiša na takmičenju u Vršcu
Na šestim Letnjim atinskim atletskim igrama, održanim 21. juna u Vršcu, Atletski klub „Tamiš“ ostvario je zapažen rezultat osvojivši ukupno 40 medalja. Takmičenje je organizovao AK „Atina“ iz Vršca, a učestvovali su klubovi iz Srbije i Rumunije sa oko 200 mladih atletičara.
