• Održana takmičenja u pecanju i kuvanju riblje čorbe

U subotu, 16. jula, Udruženje sportskih ribolovaca i nautičara „Tamiš“ obeležilo je devedeset godina od osnivanja. Ovim povodom, pripremljen je program obeležavanja jubileja, u okviru kojeg je održano takmičenje u kuvanju riblje čorbe, takmičenje u brzom pecanju u disciplini feeder, takmičenje u sportskom ribolovu u disciplini plovak u kategoriji do 14 godina i takmičenje u parkiranju čamaca.

U takmičenju u sportskom ribolovu, u disciplini lov ribe udicom na plovak, u ligi Južnog Banata za decu do 14 godina, prva tri mesta osvojili su sledeći učesnici.

Rezultati IV KOLA  održanog u Pančevu u organizaciji USRN „Tamiš“ Pančevo

I MESTO EKIPA  „TAMIŠ“ PANČEVO u sastavu: Vuksić Željko, Gajić Ognjen i Lozanovski Ognjen sa ulovljenih 5830 gr

II MESTO EKIPA „SMUĐ“ ALIBUNAR u sastavu Voja Anastasija, Cvetićanin Vuk i Jovičević Marko sa ulovljenih 5200 gr

III MESTO EKIPA „DUNAV“ KOVIN u sastavu Ćirikovački Aleksandar, Lukić Marija i Vukov Aleksandar sa ulovljenih 4740 gr

Prvaci sektora:

Sektor A  Lozanovski Ognjen sa ulovljenih 2510 gr
    Sektor B  Vuksić Željko sa ulovljenih 1840 gr
    Sektor C  Vukojević Uroš sa ulovljenih 1590 gr

U pojedinačnom plasmanu I mesto na stazi osvojio je Lozanovski Ognjen, sa ulovljenih 2510 gr, II mesto Mandić Steva sa ulovljenih 2350gr i III mesto Voja Anastasija sa ulovom od 2230 gr.

Na osnovu ekipnog plasmana posle završenog IV kola prvo mesto zauzei je „ŠARAN” Vršac, drugo mesto „TAMIŠ” Pančevo i treće „SMUĐ” Alibunar.

U takmičenje u speed feeder pecanju, prvo mesto zauzela je ekipa „TAMIŠ“ Pančevo u sastavu Branko Marinković, Dragan Milenković i Stevan Živojnov, dok je drugo mesto pripalo ekipi „ENERGO TIM“ Beograd u sastavu Bratislav Đokić, Aleksandar Golubov, Danilo Kovač.

Prvo mesto u takmičenju u kuvanju riblje čorbe osvojio je Emil Takač – Topolaši, drugo mesto Tasa i treće „Profi ribolovac” Vršac.

U subotu, 16. jula, Udruženje sportskih ribolovaca i nautičara „Tamiš“ obeležilo je devedeset godina od osnivanja.