• Triatlon u Pančevu ove nedelje – zatvara se deo grada za saobraćaj

    Triatlon klub „Tamiš“ iz Pančeva po 32. put organizuje trku sprint triatlona, koja će ove godine biti bodovana za KUP Srpskog triatlona. Takmičenje će se održati u nedelju, 8. juna 2025. godine.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    Triatlon u Pančevu ove nedelje – zatvara se deo grada za saobraćaj
    Foto: Pixabay (ilustracija)

    Očekuje se učešće više od stotinu triatlonaca svih uzrasta, iz gotovo svih klubova Srbije. Među prijavljenima su i trenutno najbolji domaći takmičari – Natalija Šešlija i Danko Vladimir iz Novog Sada, Maša Marković iz Kragujevca, kao i domaći predstavnik Bogdan Jelača.

    Takmičarski program počinje u 10 časova trkom pionira, dok je start glavne trke dana zakazan za 11.45 časova.

    Organizatori apeluju na građane da tokom trajanja trke ne parkiraju vozila u zoni takmičenja. Zbog biciklističkog segmenta trke, za saobraćaj će biti zatvorena ulica Kej Radoja Dakića – na deonici od ulice Nikole Tesle do „Brodoremonta“, u periodu od 10 do 15 časova.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
  • Komentari 1

    1. Neće se održati triatlon, već akvatlon, jer vlasti opštine ne daju da je zatvori ulica zbog pumpanja i dinstanja članova kluba. Kakva sramota za grad koji ima takve šampione!

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *


    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Sport