• Atletičari pančevačkog Tamiša osvojili pet medalja u Valjevu

Takmičari Atletskog kluba „Tamiš“ osvojili su pet medalja u Valjevu na tradicionalnoj uličnoj trci pod nazivom „ Memorijal General Svetomir.

Atletičari pančevačkog Tamiša osvojili pet medalja u Valjevu

Una Vojvodić je u trci na 300m ubedljivo  pobedila osvojivši zlatnu medalju i titulu šampionke „Memorijal
    Svetomir Đukić“.

U trci na 400m Elena Vrsajko je osvojila drugo mesto i srebrnu medalju, dok je njena klubska drugarica Milica Slavujac treća prošla kroz cilj i osvojila bronzanu medalju.

Ignjat Papić je u trci na 600m treći prošao kroz cilj, osvojivši svoju prvu medalju za AK Tamiš, bronzanu.

Veljko Hrnjez je bio odličan u trci na 800m i osvojio je srebrnu medalju.

Za AK Tamiš takmičili su se još i : Magdalena Jokanović, Hana Vitas, Nikolina Radovanović, Nina Kostić, Sara
    Radivojević, Filip Radivojević, Vojin Zekanović i Ognjen Jovanović.

Jedna od najtradicionalnijih i najmasovnijih uličnih trka u Srbiji okupila je prema zvaničnim podacima
    organizatora 450 atletičara/ki iz Srbije i inostranstva. Organizator trke je  valjevski Atletski klub „VAK 014“ i grad Valjevo.