• Atletika: Nove medalje za pančevačku Panoniju

    U Vršcu su 21. juna održane tradicionalne letnje „Atinske igre“, u organizaciji Atletskog kluba „Atina“ uz podršku Sportskog saveza i grada Vršca. Na mitingu je učestvovalo više od 200 atletičara iz Srbije i Rumunije.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    Atletika: Nove medalje za pančevačku Panoniju
    Foto: Panonija

    Medalje za AK „Panonija“ osvojili su: Minja Althajm (dva zlata – 60 m i 200 m), Una Althajm (zlato – 600 m), Anđela Stefanović (srebro – 100 m), Ivana Javor (bronza – bacanje vorteksa), Vladimir Mirkov (bronza – 100 m), Nevena Cvetković (bronza – 300 m), dok je štafeta u sastavu Anđela Stefanović, Ivana Javor, Una Althajm i Nevena Cvetković osvojila zlatnu medalju.

    Istovremeno, 20. i 21. juna u Volosu (Grčka) održano je Prvenstvo Balkana u atletici za seniore i seniorke (Balkanijada).

    Zlato je osvojila Milica Emini (100 m prepone), srebro Luka Bošković (skok udalj), dok su bronzane medalje osvojili Armin Sinančević (kugla), Marija Vučenović (koplje), Aldin Ćatović (1.500 m), Mihajlo Katanić (400 m prepone), Elzan Bibić (3.000 m) i štafeta 4×100 m u sastavu Milica Emini, Tamara Milutinović, Anja Lukić i Milana Tirnanić.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
  • Komentari 0

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *


    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Sport

    Atletika: Nove medalje za pančevačku Panoniju

    U Vršcu su 21. juna održane tradicionalne letnje „Atinske igre“, u organizaciji Atletskog kluba „Atina“ uz podršku Sportskog saveza i grada Vršca. Na mitingu je učestvovalo više od 200 […]