• ATLETIKA: Pančevka Sanja Marić dotrčala do srebrne medalje na Prvenstvu Srbije

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    013 Info

    Mlada pančevačka atletičarka Sanja Marić, članica AK Dinamo, osvojila je danas drugo mesto u trci na 1500 metara na Prvenstvu Srbije za pionire.

    Sanja je kilometar i po istrčala za 4:48,13. a prema rečima njenog trenera Ljupča Cvetkoskog ovo je prvi put da je ona takmičarski trčala ovu distancu. Cvetkoski kaže da je ovo odlično vreme za mladu atletsku nadu.

    Sanja će na Prvenstvu Srbije sutra trčati na 800 metara.

    Mlada pančevačka atletičarka Sanja Marić, članica AK Dinamo, osvojila je danas drugo mesto u trci na 1500 metara na Prvenstvu Srbije

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
  • NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Sport

    Atletika: Nove medalje za pančevačku Panoniju

    U Vršcu su 21. juna održane tradicionalne letnje „Atinske igre“, u organizaciji Atletskog kluba „Atina“ uz podršku Sportskog saveza i grada Vršca. Na mitingu je učestvovalo više od 200 […]