U subotu, 25. novembra, u Surčinu je održan peti po redu „Atletski miting budućih šampiona“.

Četiri medalje za atletičare pančevačkog Tamiša na atletskom mitingu u Surčinu

Domaćin i organizator takmičenja bio je AK Surčin, uz podršku opštine Surčin.

Učestvovalo je, prema zvaničnim podacima organizatora, 15 atletskih klubova iz Srbije, sa blizu dve stotine
    atletičara u kategorijama atletskih škola i pionira.

Atletski klub Tamiš, predvođen trenerom Zoranom Kocićem, nastupio je sa šestoro atletičara i ostvario veoma zapažen uspeh osvajanjem četiri medalje.

U kategoriji mlađih pionira (U14), Ignjat Papić je odneo ubedljivu pobedu i osvojio zlatnu medalju u trci
    na 500m, i poneo titulu šampiona mitinga.

Denis Vijatov, u kategoriji atletskih škola, je osvojio srebrnu medalju u trci na 300m, dok je njegov stariji
    brat David Vijatov, u trci na 400m, treći prošao kroz cilj i osvojio bronzano odličje.

Milica Slavujac, talentovana mlada atletičarka AK Tamiš, je u trci na 300m osvojila je bronzanu medalju u
    veoma masovnoj trci. Milica Slavujac je, ove sezone sa svih takmičenjima na kojima je učestvovala širom
    Srbije, u Pančevo donela pregršt medalja.

Za AK Tamiš učestvovali su još i Ognjen Jovanović i Hana Vitas.