• Dugo očekivana pobeda pančevačkog Železničara

Fudbaleri Železničara pobedili su u 12.kolu Super lige na svom terenu IMT sa 3-1(1-1).

Dugo očekivana pobeda pančevačkog Železničara

Gosti su bolje započeli meč i već u 8.minutu su poveli kada je posle jednog centaršuta sa leve strane najviši u skoku bio Vukić koji glavom pogađa mrežu domaćina. Železničar je ipak smogao snage za veliki preokret. U 28. minutu Hajdin koristi jedan odbitak i šalje loptu u mrežu Do kraja prvog poluvremena Pavlov je imao priliku i da dovede svoj tim u vođstvo, ali šutirao je preko gola.

U nastavku meča domaći fudbaleri su sve nadoknadili. Najpre je u 73. minutu Pavlov bio precizan sa bele tačke, a rezervista Grgić u 85.minutu takođe je precizan i iz penala postavlja konačan rezultat.

Psihološki će sigurno ova pobeda mnogo značiti fudbalerima Železničara koji su ostvarili drugu prvenstvu, a prvu pred svojim navijačima.