• Dve medalje za plivačice pančevačkog Dinama na Letnjem prvenstvu Srbije

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    013 Info

    Na Letnjem prvenstvu Srbije za pionire koje je održano u Beogradu 22. i 23. maja, plivačice pančevačkog Dinama osvojile su dve medalje.

    Srna Milutinović je na 100 metara delfin bila druga, a štafeta 4×50 metara u sastavu Danica Konstantinov, Olga Gavrilović, Srna Milutinović i Magdalena Pantić je bila treća.

     

    Na Letnjem prvenstvu Srbije za pionire koje je održano u Beogradu 22. i 23. maja, plivači pančevačkog Dinama osvojili su dve medalje

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
  • NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Sport

    Atletika: Nove medalje za pančevačku Panoniju

    U Vršcu su 21. juna održane tradicionalne letnje „Atinske igre“, u organizaciji Atletskog kluba „Atina“ uz podršku Sportskog saveza i grada Vršca. Na mitingu je učestvovalo više od 200 […]