• Džudisti pančevačkog Tamiša blistaju u Bežigradu i Sarajevu

Džudisti Tamiša ovog vikenda nalaze se na novim velikim iskušenjima na takmičenjima u Sloveniji i Bosni i Hercegovini.

Džudisti pančevačkog Tamiša blistaju u Bežigradu i Sarajevu

Na 38. otvorenom prvenstvu u Bežigradu za džudiste do 12, 14 i 16 godina mladi Pančevci osvojili su tri medalje.

Najuspešniji je bio Vuk Stanković koji je osvojio zlatnu medalju, dok su bronzane medalje osvojili Katarina Kešin i David Mamojka. Ekipu na ovom turniru predvodi trener Tanja Lalić Bevc.

U Sarajevu na Evropskom KUP-u za ponire do 15 godina džudisti Tamiša prvog dana takmičenja osvojili su dve medalje.

Do pobedničkog postolja i bronzanih odličja stigli su Divna Milanović i Kristijan Lehni. Sa ekipom na ovom turniru je trener Vuik Košić.

Sutra je drugi takmičarski dan i prilika da džudisti Tamiša još jednom potvrde svoj kvalitet i da obogate svoju kolekciju trofeja.