• Džudisti pančevačkog Tamiša osvojili šest medalja u Hrvatskoj

Na veoma jakom međunarodnom turniru „OPEN Zrinskog” za mlađe kategorije džudista, pančevački „Tamiš” osvojio je šest medalja.

Džudisti pančevačkog Tamiša osvojili šest medalja u Hrvatskoj

U kategoriji mlađih kadeta, do 16 godina, zlatna odličja osvojili su Kristian Lehni i Gavrilo Bošković.

Kod mlađih kadeta, do 14 godina, srebrnu medalju osvojio je David Mamojka, dok je Natalija Novaković osvojila bronzano odličje.

Kod pionira, do 12 godina, najbolji je bio Vuk Stanković koji je zaslužio zlatnu medalju, a Todoru Dubaku pripala je srebrna medalja.

U ukupnom plasmanu džudo klub „Tamiš” osvojio je peto mesto u konkurenciji 58 klubova iz čitavog regiona i nema sumnje da naš klub ne treba da brine za budućnost, a to su potvrdili i treneri Tatjana Bevc i Katarina Trajković koje su uspešno predvodile ekipu na ovom turniru.