• Fudbal: „Sloga“ pobedila pančevački „Dinamo“ (VIDEO)

U devetom kolu Srpske lige grupa vojvodina „Dinamo 1945″ izgubio je utakmicu rezultatom 0:1 (0:0) od ekipe „Sloge“ iz Čonoplje.

Fudbal: „Sloga“ pobedila pančevački „Dinamo“ (VIDEO)

Na Gradskom stadionu u Pančevu prvo poluvreme prošlo je bez golova, uz čvrstu igru oba tima. U drugom poluvremenu, uprkos naporima domaćina, gosti su uspeli da dođu do prednosti. Igor Kudrić postigao je odlučujući gol za Slogu u 85. minutu, što je bilo dovoljno da obezbedi pobedu gostujućeg tima i osvoji tri boda.

View this post on Instagram

A post shared by 013info (@013info)

Dinamo sledećeg vikenda gostuje ekipi „Kabela iz Novog Sada. Utakmica je na programu u nedelju 20. oktobra u 10 časova.