• Fudbaleri pančevačkog Železničara izgubili u šestom kolu Superlige

Fudbaleri pančevačkog Železničara izgubili su utakmicu šestog kola Mozzart Bet Superlige.

Fudbaleri pančevačkog Železničara izgubili u šestom kolu Superlige

Golovima Nemanje Balkovića u 10. minutu i Dušana Pavlovića u 84. minutu fudbaleri Radničkog iz Niša upisali su novu pobedu, treću kao domaćini u Leskovcu, pošto su u šestom kolu rezultatom 2:1 (1:1) pobedili Železničar iz Pančeva. Jedini gol za Pančevce dao je Lazar Romanić u 34. minutu.

Železničar se trenutno nalazi na šestom mestu sa 10 bodova.

U subotu 31. avgusta Želja dočekuje na svom terenu ekipu Spartaka iz Subotice.