• Fudbaleri pančevačkog Železničara savladali Napredak iz Kruševca

Železničar je napravio preokret protiv Napretka i bodovi su ostali u Pančevu. Kruševljani su vodili na poluvremenu pogotkom Marka Ljubomirca, a domaćin je došao do 2:1 pogocima Vojislava Stankovića i Darija Grgića.

Fudbaleri pančevačkog Železničara savladali Napredak iz Kruševca

Bilo je to veče kikseva u Pančevu. Prvo je Ljubomirac iskoristio loše dodavanje Balaža ka golmanu, zaobišao čuvara mreže i doneo prednost gostima, a zatim je golman Bajić ispustio loptu i bio je to poklon za Stankovića.

Samo stotinak sekundi posle izjednačenja, u 63. minutu je Železničar došao do drugog gola. Majtorski je reagovao Grgić, posle asistencije Hajdina.

Železničar je ovom pobedom preskočio na tabeli Radnički iz Niša, izjednačio se bodovno sa IMT-om.