• Fudbaleri Železničara iz Pančeva startovali pobedom

U prvoj kontrolnoj utakmici fudbaleri Železničara pobedili su u Staroj Pazovi ekipu ruskog drugoligaša Černomorec sa 3:1 (2:1).

Fudbaleri Železničara iz Pančeva startovali pobedom

Gosti koji se nalaze na pripremama u našoj zemlji poveli su već u drugom minutu preko Stoblova. Nije to poremetilo igru pančevačke ekipe i novi kapiten Železničara, Lazar Romanić, uspeva u 14. minutu da izjednači, a novajlija Ćurić u 30. minutu i da preokrene rezultat. Konačnih 3:1 postavio je Lokosa u 56. minutu.

Novi šef stručnog štaba Marko Savić, koji je ukazao šansu svim igračima, može biti zadovoljan prikazanom igrom u ovoj fazi priprema, a u narednih mesc dana do početka prvenstva u Super ligi biće vremena da se ekipa, koja još nje kompletirana, uigra i da bude bolja nego u debitantskoj sezoni.