• Košarkaši pančevačkog Tamiša bolji od Vojvodine

U šestom kolu Košarkaške lige Srbije, Tamiš je u Pančevu pobedio Vojvodinu, iz Novog Sada, sa 71:68, po četvrtinama 19:15, 17:18, 22:20, 13:15.

Košarkaši pančevačkog Tamiša bolji od Vojvodine

Publika je od početka do kraja uživala u veoma neizvesnom meču, iako su Pančevci tokom većeg dela utakmice vodili. Posebno su domaći navijači strepeli u poslednjih sedam minuta meča kada je Tamiš ostao bez svog prvog centra Kojadinovića koji je morao da napusti igru zbog pet ličnih grešaka. Ipak, izdržali su sav pritisak izabranici Bojana Jovičića i na kraju su sasvim zasluženo slavili protiv favorizovanih gostiju kojima je ovo tek drugi poraz u prvenstvu.

Najzaslužniji za treću prvenstvenu pobeda Tamiša su Andrejs sa 19 i Trejsi sa 15 koševa, a veoma zapaženu ulogu imali su i Terzić sa 13 i Grković sa 10 koševa.