• Medalje za pančevačke atletičare na prvenstvu Vojvodine

Veliki uspeh ostvarili su pančevački atletičari na prvenstvu Vojvodine za pionire. Takmičenje je održano na atletskom stadionu u Sremskoj Mitrovici.

Medalje za pančevačke atletičare na prvenstvu Vojvodine

Najveći uspeh za pančevačku atletiku ostvarila je Ksenija Mrkela koja je ubedljivo pobedila u trci na 800 metara.  Ksenija je trčala i 300 metara i osvojila 3. mesto i bronzanu medalju.

Treću medalju za AK,, Dinamo“ Pančevo osvojio je Novak Perišić. Novak je osvojio srebrnu medalju u trci na 800 metara. Vodio je trku do poslednjih 20-tak metara ali je u finišu ipak ostao bez zlatne medalje.

Ignjat Papić ,atletičar Tamiš-a osvojio je bronzanu medalju u trci na 2000 metara,  rezultatom novog ličnog rekorda od 7.26,81.

Ignjata Papića narednog vikenda očekuje pojedinačno prvenstvo Vojvodine u kategoriji mlađih pionira gde će trčati 800 metara.