• PANČEVO: Rukometaši Dinama lako do nove pobede

U 10. kolu ARKUS lige rukometaši Dinama pobedili su u Pančevu Obilić sa ubedljivih 30-23, poluvreme 16-12.

PANČEVO: Rukometaši Dinama lako do nove pobede

Gosti su u prvom poluvremenu uspevali da drže rezultatski priključak, ali boljom igrom u nastvaku meča Pančevci su slomili otpor gostiju i sasvim zasluženo su stigli do novih bodova, ali i do još većeg samopouzdanja koje će im trebati na međanarodnim utakmicama u EHF KUP-u koje ih uskoro očekuju.

Dinamo nakon ovog kola deli drugo i treće mesto sa Metaloplastikom iz Šapca sa 16 bodova i skorom od 8 pobeda i 2 poraza.