• Plivači pančevačkog Dinama uspešni na takmičenju u Kragujevcu

U Kragujevcu je ovog vikenda održano Letnje prvenstvo Srbije za kadete. Pančevački Dinamo predstavljalo je devet plivača: Sara Bokun, Aleksa Bokun, Danica Divljak, Magdalena Pantić, Vuk Samardžija, Danica Konstantinov, Vasilije Živanović , Andrea Ratković i Lazar Stančul . Oni su svojim sjajnim nastupima doprineli da u ekipnom plasmanu PK „Dinamo“ zauzme peto mesto, u konkurenciji od 30 klubova u Srbiji.

Plivači pančevačkog Dinama uspešni na takmičenju u Kragujevcu

Medaljama su se ovaj put okitile Danica Konstantinov i Danica Divljak.

Danica Konstantinov osvojila je dve medalje. Ona je u disciplini 200 metara leđno zauzela drugo mesto i osvojila srebrnu medalju, dok je u nešto kraćoj deonici, na 100 metara leđno, doplivala do cilja treća, osvojivši bronzanu medalju.

Danica Divljak je do svoje medalje došla plivajući disciplinu 200 metara delfin, gde je na cilj stigla treća i osvojila bronzanu medalju.