
Pančevci su potvrdili još jedan transfer, dolazak ukupno četvrtog novajlije ovog leta – paraf na ugovor stavio je iskusni bek Duško Čelica.
Momak koga se dobro sećamo od pre četiri sezone kad je nosio dres Vojvodine i bio jedna od ključnih figura te sezone u osvajanju trofeja novosadskog tima.
Ovaj 35- godišnjak rodom iz Bosanske Dubice posle dva golmana Obrada Ivezića i Nemanje Marjanovića još jedan je iskusan igrač na koga će u narednoj sezoni moći da računa, pre svega kad je odbrambeni bedem u pitanju, Nenad Kraljevski. Uz njih trojicu jedan od novajlija je podsetimo i 22-godišnji pivot Uroš Avramović iz Šamota.
Što se Čelice tiče, proteklu sezonu je proveo u Vogošći, a u karijeri je nosio dres brojnih klubova, između ostalog slovenačkih Cimos Kopera, Maribora, te sarajevske Bosne, katarskih Red Armi i El Džaiša, te Al Šababa iz Ujedinjenih Arapskih Emirata, francuskih Sesona i Seleste u kojoj je igrao upravo sa budućim saigračem u Dinamu, Obradom Ivezićem.
Čelica je bio član i PPD Zagreba, Ajzenaha, Konstance te izraelskog Hapoel Rišon Leciona.
Pančevci su potvrdili još jedan transfer, dolazak ukupno četvrtog novajlije ovog leta – paraf na ugovor stavio je iskusni bek Duško Čelica.