• Prvo mesto za petliće RK „Dinamo 1954“ u Rumi

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    013 Info

    U nedelju, 12. marta u Hali Sportova u Rumi održan je završni turnir Zimske lige, na kojem je petlići RK „Dinamo 1954“ osvojili prvo mesto, dok su pioniri zauzeli 3. i 4. mesto.

    Na turniru su učestvovale ukupno 24 ekipe U14 pionira i U12 petlića. RK „Dinamo 1954“ se takmičio sa 4 pionirske i 3 ekipe petlića, što je ukupno 45 igrača.

    – Ovaj deo sezone je završen, ali naše najmlađe vepriće očekuje Kup Srbije koji počinje za mesec dana. Pretendujemo da osvojimo Kup za mlađe kategorije. Ragbisti Dinama se veoma ponose svojim omladinskim pogonom, rekao je sportski direktor kluba Igor Stojadinović.

    U nedelju, 12. marta u Hali Sportova u Rumi održan je završni turnir Zimske lige, na kojem je petlići RK „Dinamo 1954“ osvojili prvo mesto, dok su pioniri zauzeli 3. i 4. mesto.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
  • NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Sport

    Dve medalje za Streljačku družinu Pančevo 1813

    Takmičari Streljačke družine Pančevo 1813 ostvarili su zapažene rezultate na Finalu Kupa Streljačkog saveza Srbije u disciplinama malokalibarskim oružjem, osvojivši jednu srebrnu i jednu […]