• Radnički bolji od pančevačkog Železničara u prvoj utakmici baraža za Superligu

U prvom meču baraža za člana Super lige pančevački Železničar je u Smederevu dočekao superligaša kragujevački Radnički i poražen rezultatom 3:1.

Ključna figura utakmice bio je napadač Kragujevčana Vojo Ubiparip. U prvih pola sata dva puta je matirao golmana domaćih za 2:0, oba puta glavom posle centaršuteva, u 20. i 29. minutu.

Piščević je u 61. podigao prednost na 3:0.

Varjačić je u 77. minutu dobio crveni karton, pa su kragujevčani ostali sa igračem manje. Do kraja je to iskoristio samo Gigić, koji je u 79. minutu je iz penala smanjio na 1:3.

Utakmica je odigrana na stadionu Fudbalskog kluba Smederevo, jer stadion u Pančevu ne ispunjava superligaške standarde.