• RUKOMET: Partizan jači od Dinama iz Pančeva

Rukometaši Partizana savladali su Pančevo rezultatom 29:28 (15:14) i tako ostali jedina nesavladana ekipa u Srbiji.

RUKOMET: Partizan jači od Dinama iz Pančeva

Crno-beli su se mučili sa Pančevcima tokom čitavog meča. U prilog tome govori činjenica da su crno-beli imali maksimalnu prednost u prvom poluvremenu od samo jednog gola, dok je Pančevo u jednom trenutku imalo dva gola razlike. Crno-beli su na poluvreme ipak otišli sa minimalnom prednošću.

Delovalo je sredinom drugog poluvremena da je Partizan napravio ključnu razliku kada je došao do četiri gola razlike (25:21), međutim, Pančevo je odgovorilo serijom od četiri pogotka i ušlo se u neizesnu završnicu koja je ipak pripala crno-belima.

U timu Partizana najefikasniji je bio Veljko Popović sa sedam golova, pratio ga je Mladen Šotić sa pet pogodaka.