• Rvači pančevačkog Dinama drugi na Prvenstvu Srbije!

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    013 Info

    Ekipa rvača Dinama zauzela je drugo mesto na Prvenstvu Srbije za starije pionire (U15) koje je održano u Somboru u nedelju, 9. maja.

    Na tom takmičenju Ognjen i Stefan Todosijević osvojili su zlatne medalje, Nikola Mirković srebrnu, a Lazar Pavlović i Danilo Bošković bronzane. Aleksa Jović je bio peti.

    Dan ranije, na Memorijalnom turniru Petar Cucić-Cule (U11) mlađi rvači pančevačkog kluba su tri puta bili na pobedničkom postolju. Mateja Čenejac i Dimitrije Ivetić su bili prvi, a Jovana Janković druga.

    Dakle, rvači Dinama nastavljaju sa sjajnim rezultatima.

     

    Ekipa rvača Dinama zauzela je drugo mesto na Prvenstvu Srbije za starije pionire (U15) koje je održano u Somboru u nedelju, 9. maja

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
  • NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Sport

    Atletika: Nove medalje za pančevačku Panoniju

    U Vršcu su 21. juna održane tradicionalne letnje „Atinske igre“, u organizaciji Atletskog kluba „Atina“ uz podršku Sportskog saveza i grada Vršca. Na mitingu je učestvovalo više od 200 […]