• Tri medalje za atletičare pančevačkog Dinama na prvenstvu Srbije

Proteklog vikenda u Kraljevu je održano Prvenstvo Srbije za mlađe juniore. Atletski klub iz Pančeva ,, Dinamo“  nastupio je na ovom takmičenju sa velikim ambicijama, osvojene su tri medalje a bilo je i dosta četvrtih i petih mesta.

Tri medalje za atletičare pančevačkog Dinama na prvenstvu Srbije

Na takmičenju je najviše pokazala Dunja Atanacković koja je prvog dana osvojila 3. mesto i bronzanu medalju u trci na 1500 metara dok je drugog dana u trci na 3000 metara osvojila 2. mesto i srebrnu medalju. Dunja je pokazala izuzetan napredak u odnosu na prošlu godinu i  ,,oborila“  je sve lične rekorde.

Novak Perišić je prvog dana u trci 2000 metara stiplčez osvojio srebrnu medalju istrčavši jednu fantastičnu trku i ostvario odličan rezultat za mlađe juniore iako je još uvek pionir.
    Drugog dana je trčao 3000 metara i osvojio  4. mesto.

Ksenija Mrkela se oprobala u trci na 2000 metara stiplčez ali je doživela peh kada se sudarila sa jednom atletičarkom i pala  na vodenoj preponi , pri čemu je doživela lakšu povredu ali je uspela da završi trku.