• Ubedljiv poraz pančevačkog Železničara

U pretposlednjem kolu Jesenjeg dela prvenstva Super lige, fudbaleri Voždovca pobedili su u Beogradu Železničar sa 5:1 (2:0).

Ubedljiv poraz pančevačkog Železničara

Po prikazanoj igri Pančevci nisu zaslužili ovako ubedljiv poraz, ali fudbaleri Voždovca sve svoje prilike su iskoristili, a golove su postizali u pravo vreme. Poveli su već u devetom minutu golom Jočića i kada je Železničar imao inicijativu, i kad je bio opasniji po gol domaćina, Voždovčani posle kontranapada, preko Neškovića, dupliraju prednost.

U drugom poluvremenu, posle samo deset minuta, sve je bilo rešeno. Najpre je u 49. minutu Burmaz povisio vođstvo svoje ekipe na 3:0, u 55. minutu Antonijević postiže peti gol za Voždovac, a svoj drugi gol Burmaz postiže u 59. minutu.

Počasni pogodak za Železničar postigao je Pavlov u 65. minutu.