• Velika pobeda rukometaša pančevačkog Dinama

Rukometaši Dinama ostvarili su još jednu veoma značajnu pobedu. U zaostaloj utakmici 7. kola ARKUS lige pobedili su u Beogradu Partizan sa 30-26, poluvreme 15-11.

Velika pobeda rukometaša pančevačkog Dinama

U većem delu prvog poluvremena viđena je ravnopravna utakmica, a Pančevci uspevaju rezultatski da se odlepe tek u 23. minutu kad su stekli prednost od 4 gola (12-8). Partizan je pokušao u nastavku meča da priđe, ali odličnom igrom Dinamo domaćinu nije dao ni najmanju priliku da dođe do bodova.

Najefikasniji u gostujućem timu bili su Marko Perović sa 7 i Stefan Ilić sa 6 golova.

Nakon ovog kola Dinamo i Metaloplastika na 2. i 3. mestu imaju isti skor od 6 pobeda i jednog poraza, dok vodeća Vojvodina ima stopostotni učinak od svih 7 pobeda.