• Veliki uspeh atletičara pančevačke Panonije

U subotu i nedelju, 27. i 28. januara, u atletskoj dvorani na Banjici održano je Prvenstvo Srbije za starije juniore.

Veliki uspeh atletičara pančevačke Panonije

Prvog dana je u disciplini sportskog hodanja na stazi nastupila starija pionirka Valentina Mirkov.

Valentina je ovog puta ispred sebe imala trasu od 3000 m, a kao pionirka učestvovala je sa starijim takmičarkama i zauzela četvrto mesto.

Dan kasnije, u nedelju, u istoj disciplini nastupio je i  Vladimir Mirkov.

Vladimir je prošlog vikenda osvojio zlatnu medalju u kategoriji mlađih juniora da bi sada nastupio i u kategoriji starijih juniora, takođe na trasi dužine 3000 m.

Vladimir je kroz cilj prošao prvi, sa novim ličnim rekordom na 3000m koji sada iznosi 16:51.72.

U trci juniorki na 3000m učešće je uzela i atletičarka Panonije MIlica Jelić, a trku je završila kao sedmoplasirana.