Atletika: Nove medalje za pančevačku Panoniju
U Vršcu su 21. juna održane tradicionalne letnje „Atinske igre“, u organizaciji Atletskog kluba „Atina“ uz podršku Sportskog saveza i grada Vršca. Na mitingu je učestvovalo više od 200 atletičara iz Srbije i Rumunije.
