• Dva miliona građana se prijavilo za 60 evra

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    013 Info
    Dva miliona građana do sada se prijavilo za pomoć države od 60 evra.
     
    To je na Instagramu objavio ministar finansija Siniša Mali.
     
    Prijavljivanje preko Uprave za trezor je počelo juče. Kako je ranije najavljeno, prijavljuje se na isti način kao i prošle godine kada su građani aplicirali za 100 evra. Penzioneri, oni koji primaju socijalnu pomoć i zatvorenici će ovaj novac dobiti automatski na račune.
     
    Novac će svima biti isplaćen do 20. maja, a prvo će sada biti isplaćeno 30 evra, a potom u novembru još toliko.
     
    Inače, ministar Siniša Mali rekao je juče da se u prvih pola sata za ovaj vid pomoći države prijavilo 20.000 građana, a u prvih osam sati više od 176.000.

    Dva miliona građana do sada se prijavilo za pomoć države od 60 evra.

     

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
  • NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Srbija

    Nove cene goriva

    Bezolovni benzin u narednih nedelju dana biće skuplji za dva dinara i litar će koštati 193 dinara, dok je cena evrodizela nepromenjena i iznosi 217 dinara. Nove cene goriva objavljuju se svakog […]

    Kolika će biti inflacija do kraja godine

    Inflacija u Srbiji bi pred kraj godine, smatra šef kancelarije za našu zemlju Lev Ratnovski, mogla da se ubrza i to zbog privremenih faktora. […]