• EDS: Saniran kvar, korisnici na Divčibarama dobili struju

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    013 Info

    Ekipe Elektrodistribucije Valjevo hitno su sanirale kvar na dalekovodu koji snabdeva Divčibare zbog kojeg je ovaj planinski turistički centar večeras bio u mraku.

    Kvar je nastao zbog pucanja provodnika na dalekovodu, zbog čega potrošači u ovom planinskom centru nisu imali struju večeras od 18,45 časova, saopštila je Elektrodistibucija Srbije.

    „Deo potrošača je dobio električnu energiju u 19 časova i 32 minuta, dok su svi korisnici na Divčibarama dobili električnu energiju u 19 časova i 57 minuta“, navodi se u saopštenju.

    Gosti koji su na Divčibare došli kako bi na toj planini dočekali Novu godinu javili su portalu Nova.rs da je planina u totalnom mraku.

    Deo Divčibara koji se električnom energijom snabdeva sa dalekovodnog pravca Mionica – Divčibare ostao je bez struje u ranim popodnevnim satima, dok je deo Divčibara koji se snabdeva sa dalekovoda iz pravca Kosjerića bez struje ostao oko 19 sati,  potvrdila je za N1 i Branka Ilić iz hotela „Pepa“ na Divčibarama.

     

    Ekipe Elektrodistribucije Valjevo hitno su sanirale kvar na dalekovodu koji snabdeva Divčibare zbog kojeg je ovaj planinski turistički centar večeras bio u mraku.

     

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
  • NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Srbija

    Exit umesto u Novom Sadu pravi događaje u Crnoj Gori

    Organizatori Exita saopštili su da, "nakon što je najavljeno da se festival ove godine neće održati u Srbiji usled niza političkih pritisaka zbog podrške studentskim protestima, Exit započinje […]