• Komunalna milicija kaznila Crvenu zvezdu zbog kršenja mera

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    013 Info

    Komunalna milicija kaznila je Košarkaški klub Crvena zvezda zbog kršenja epidemioloških mera na utakmici u hali „Aleksandar Nikolić“, izjavio je sekretar za poslove Komunalne milicije Ivan Divac.

    Zbog kršenja epidemioloških mera i puštanja publike u halu za vreme košarkaške utakmice između KK Crvena zvezda – Budućnost, komunalna milicija kaznila je KK Crvena zvezda sa 300 hiljada dinara i odgovorno lice u pravnom licu sa 50 hiljada dinara„, rekao je Divac.
     
    Crvena zvezda je protiv Budućnosti igrala prvu utakmicu serije finala ABA lige.
     
    Pobedila je rezultatom 82:78.

     

     

    Komunalna milicija kaznila je Košarkaški klub Crvena zvezda zbog kršenja epidemioloških mera na utakmici u hali „Aleksandar Nikolić“, izjavio je sekretar za poslove Komunalne milicije Ivan Divac.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
  • NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Srbija

    Budžetska izdvajanja za nauku u 2025. godini

    U 2025. godini utrošeno je 42 465 727 hilj. RSD budžetskih sredstava za aktivnosti istraživanja i razvoja (IR) u Republici Srbiji, što predstavlja povećanje od 8,9% u odnosu na prethodnu, 2024. […]

    Curenje amonijaka u Guči

    Ministarstvo unutrašnjih poslova obaveštava javnost da je prilikom noćašnjeg aktiviranja Sistema za  hitno obaveštavanje građana zbog curenja amonijaka u Guči došlo do nepravilnosti u […]