• Korisnica Gerontološkog centra u Kikindi izvršila samoubistvo skokom sa drugog sprata

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    013 Info

    Kako je RTV potvrđeno u PU Kikinda, žena stara 88 godina, korisnica novog Doma za stare pri kikindskom Gerontološkom centru, izvršila je danas samoubistvo skokom sa drugog sprata zgrade Doma.

    Kako nezvnično saznajemo, tragedija se dogodila u ranim popodnevnim satima, kada je korisnica Doma za stare skočila sa terase sobe u kojoj je boravila. 

    Obaveštene su odmah Hitna pomoć i policija, koji su, nažalost, mogli samo da konstatuju smrt.

    Tragičan slučaj samoubistva zvanično je u nadležnosti zrenjaninskog Javnog tužilaštva, po čijem ovlašćenju je kikindska policija i obavila uviđaj.

    Nesrećna žena nije pokazivala znake psihičke nestabilnosti, niti znake suicida, a u Gerontološkom centru boravila je dve godine u apartmanu na prvom spratu.

    Iz kikindskog Gerontološkog centra za sada nije bilo zvaničnog obraćanja ili saopštenja povodom ovog tragičnog događaja.

    Kako je RTV potvrđeno u PU Kikinda, žena stara 88 godina, korisnica novog Doma za stare pri kikindskom Gerontološkom centru, izvršila je danas samoubistvo skokom sa drugog sprata zgrade Doma.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
  • NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Srbija

    Nove cene goriva

    Bezolovni benzin u narednih nedelju dana biće skuplji za dva dinara i litar će koštati 193 dinara, dok je cena evrodizela nepromenjena i iznosi 217 dinara. Nove cene goriva objavljuju se svakog […]

    Kolika će biti inflacija do kraja godine

    Inflacija u Srbiji bi pred kraj godine, smatra šef kancelarije za našu zemlju Lev Ratnovski, mogla da se ubrza i to zbog privremenih faktora. […]