• Mladići uz pretnju mačetom opljačkali kiosk

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    013 Info

    Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, brzim i efikasnim radom, pronašli su dvojicu mladića neposredno nakon što su, u jednom kiosku u Velikoj Moštanici izvršili razbojništvo.

    Protiv dvadesetpetogodišnjeg muškarca biće podneta krivična prijava, dok je od maloletnika uzeto obaveštenje u prisustvu radnika za socijalni rad.

    Kako se sumnja, oni su sinoć, uz pretnju mačetom, od radnica oduzeli oko 80.000 dinara, a zatim pobegli.

    Policija ih je ubrzo pronašla u autobusu, kao i novac koji potiče iz ovog krivičnog dela. Takođe, u blizini kioska pronađena je i mačeta, saopštava MUP.

    Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, brzim i efikasnim radom, pronašli su dvojicu mladića neposredno nakon što su, u jednom kiosku u Velikoj Moštanici izvršili razbojništvo.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
  • NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Srbija

    Budžetska izdvajanja za nauku u 2025. godini

    U 2025. godini utrošeno je 42 465 727 hilj. RSD budžetskih sredstava za aktivnosti istraživanja i razvoja (IR) u Republici Srbiji, što predstavlja povećanje od 8,9% u odnosu na prethodnu, 2024. […]

    Curenje amonijaka u Guči

    Ministarstvo unutrašnjih poslova obaveštava javnost da je prilikom noćašnjeg aktiviranja Sistema za  hitno obaveštavanje građana zbog curenja amonijaka u Guči došlo do nepravilnosti u […]