• Prvi virtuelni sajam zapošljavanja 20. maja. Prijavite se što pre

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    013 Info

    Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ)  organizuje prvi Virtuelni sajam zapošljavanja, koji će se održati u četvrtak, 20. maja od 10 do 16 časova, obavestila je NSZ.

    Na sajmu je obezbeđeno učešće 70 kompanija koje traže nove zaposlene, a 7.500 registrovanih učesnika (tražilaca posla) imaće priliku da razgovara sa poslodavcima.

    Svi kandidati koji su zainteresovani i traže zaposlenje, mogu da se prijave i registruju na ovom linku.

    Broj mesta je ograničen, a učešće na sajmu je besplatno. Zainteresovani se mogu prijaviti sa bilo kog uređaja (mobilni telefon, tablet, laptop, desktop računar), bez potrebe instaliranja dodatnog softvera.

    Sajam se organizuje uz podršku globalnog Programa „Migracije i razvoj“ koji u Srbiji sprovodi Nemačka organizacija za međunarodnu saradnju – GIZ.

     

    Nacionalna služba za zapošljavanje (NSZ)  organizuje prvi Virtuelni sajam zapošljavanja, koji će se održati u četvrtak, 20. maja od 10 do 16 časova, obavestila je NSZ

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
  • NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Srbija

    Kako bezbedno da plaćate telefonom i karticom

    Lažne poruke, fišing, zlonamerne aplikacije i zloupotreba QR kodova najčešći su načini na koje prevaranti pokušavaju da dođu do novca korisnika. Stručnjaci objašnjavaju kako da prepoznate […]