• Telekom postaje suvlasnik Poštanske štedionice

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    013 Info
    Komisija za zaštitu konkurencije odobrila je Poštanskoj štedionici da pripoji MTS banku koja je u vlasništvu Telekoma Srbija.
     
    Posle tog pripajanja Republika Srbija imaće u Poštanskoj štedionici udeo od 71,05 odsto, Pošta Srbije biće vlasnik 17,94 odsto akcija, a Telekom Srbija će raspolagati sa udelom od 10,08 odsto.
     
    Poštanska štedionica ima u Srbiji oko 160 ekspozitura i njen tržišni udeo posle pripajanja MTS banke iznosiće 6,2 odsto, objavljeno je na sajtu Komisije za zaštitu konkurencije.

    Komisija za zaštitu konkurencije odobrila je Poštanskoj štedionici da pripoji MTS banku koja je u vlasništvu Telekoma Srbija.

     

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
  • NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Srbija

    Skupština Srbije nastavlja vanredno zasedanje

    Poslanici Skupštine Srbije nastavljaju u 10 časova objedinjenu načelnu raspravu o 32 tačke dnevnog reda vanrednog zasedanja, među kojima su i izmene seta pravosudnih zakona koje je utvrdila […]

    Promenljivo oblačno sa kišom i grmljavinom

    U Srbiji se očekuje promenljivo oblačno, toplo i nestabilno vreme, mestimično sa kišom, pljuskovima i grmljavinom, koja će lokalno biti izraženija uz kratkotrajnu pojavu grada i to sa većom […]