• U nehumanim uslovima držao konje koji su zbog zapuštenosti uginuli – krivična prijava protiv petnaestogodišnjaka

    Policija će podneti krivičnu prijavu protiv petnaestogodišnjaka iz Subotice zbog sumnje da je duže vreme u nehumanim i nehigijenskim uslovima držao dva konja koja su zbog zapuštenosti i bolesti uginula.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    U nehumanim uslovima držao konje koji su zbog zapuštenosti uginuli – krivična prijava protiv petnaestogodišnjaka
    Foto: Pixabay

    Policija će po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Subotici, protiv njega podneti krivičnu prijavu za krivično delo ubijanje i zlostavljanje životinja.

    Jedan konj je uginuo na putu, a drugi u njegovom dvorištu, navodi se u saopštenju Policijske uprave Subotica.

    Intenzivnim radom, policija je identifikovala i pronašla osumnjičenog, navodi se u saopštenju.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
  • Komentari 1

    1. E Bogu hvala, da su počeli da se kažnjavaju zlostavljači i idioti, krajnje je vreme bilo, prerazmnožili su se i postali smo društvo puno psihičkih bolesnika

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *


    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Srbija

    Budžetska izdvajanja za nauku u 2025. godini

    U 2025. godini utrošeno je 42 465 727 hilj. RSD budžetskih sredstava za aktivnosti istraživanja i razvoja (IR) u Republici Srbiji, što predstavlja povećanje od 8,9% u odnosu na prethodnu, 2024. […]

    Curenje amonijaka u Guči

    Ministarstvo unutrašnjih poslova obaveštava javnost da je prilikom noćašnjeg aktiviranja Sistema za  hitno obaveštavanje građana zbog curenja amonijaka u Guči došlo do nepravilnosti u […]