• U Srbiji sutra oblačno, do šest stepeni

    U Srbiji će sutra jutro biti hladno sa slabim i umerenim mrazem, tokom dana umereno do potpuno oblačno i u većem delu zemlje suvo, a samo na zapadu i jugozapadu ponegde sa slabom kišom koja se ujutru lokalno može i lediti pri tlu. Prema prognozi Republičkog hidrometeorološkog zavoda, najniža temperatura sutra će biti od -8 do 1, a najviša dnevna od 2 do 6 stepeni Celzijusa.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    U Srbiji sutra oblačno, do šest stepeni
    Foto: 013info

    Na visokim planinama sa slabim snegom. Vetar slab, u košavskom području umeren i jak, a na jugu Banata i u donjem Podunavlju ujutru i pre podne i sa udarima olujne jačine, jugoistočni, krajem dana u slabljenju.

    I u Beogradu sutra jutro hladno sa slabim mrazem. Tokom dana umereno do potpuno oblačno, vetrovito i suvo. Duvaće umeren i jak, jugoistočni vetar, krajem dana u slabljenju. Najniža temperatura u glavnom gradu sutra od -2 do 0, a najviša dnevna oko 4 stepena, prenosi Tanjug.

    Prema izgledima vremena za narednih sedam dana (do 2. marta), u ponedeljak umereno do potpuno oblačno, na zapadu, jugozapadu i jugu mestimično sa slabom kišom, u brdsko planinskim predelima sa susnežicom i snegom. U utorak i sredu suvo i malo toplije vreme sa sunčanim intervalima, a od četvrtka pretežno oblačno, povremeno sa kišom i na visokim planinama sa snegom.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
  • Komentari 0

    Napiši komentar

    Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *


    NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Srbija