• Vučić: Ako se ne vakcinišemo, imaćemo novo zaključavanje

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    013 Info

    Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić na ceremoniji početka radova na izgradnji Fruškogorskog koridora, prokomentarisao je epidemiološku situaciju.

    Predsednik je rekao da neće biti pooštravanja mera, i da je jedino što može jeste da moli ljude da se vakcinišu.

    „Kao boga vas molim da idete svi da se vakcinišite, danas i sutra je još po pozivu, a već drugog dana Vaskrsa je ootvoreno za sve. Time štitite sebe, a i sve oko sebe“.

    Vučić se zahvalio svima koji su se već vakcinisali, ali i onima koji će se tek vakcinisati.

    On je naglasio da mu je veoma važno da od 8. maja ugostitelji počnu da rade.

    „Ne možemo da se iživljamo nad ljudima koji hoće da šetaju, šta mislite da mi ne znamo da neki kafići i dalje rade, zamagle izloge… Važno je da se pridržavamo svih mera i da imamo stopu rastu“, rekao je predsednik.

    „Sve vreme govorim o vakcinama, jer ako se ne vakcinišemo, imaćemo novo zaključavanje, nećemo moći da radimo“.

     

    Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić na ceremoniji početka radova na izgradnji Fruškogorskog koridora, prokomentarisao je epidemiološku situaciju.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
  • NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Srbija

    Nove cene goriva

    Bezolovni benzin u narednih nedelju dana biće skuplji za dva dinara i litar će koštati 193 dinara, dok je cena evrodizela nepromenjena i iznosi 217 dinara. Nove cene goriva objavljuju se svakog […]

    Kolika će biti inflacija do kraja godine

    Inflacija u Srbiji bi pred kraj godine, smatra šef kancelarije za našu zemlju Lev Ratnovski, mogla da se ubrza i to zbog privremenih faktora. […]