Humanitarna pomoć za Milanu: Hitno potrebno 12.000 evra za operaciju u Turskoj
Dvadesetdvogodišnjoj Milani Matković iz Gajdobre hitno je potrebna pomoć za operaciju u Turskoj.
Dvadesetdvogodišnjoj Milani Matković iz Gajdobre hitno je potrebna pomoć za operaciju u Turskoj.
Na naplatnim stanicama na autoputevima u Republici Srbiji nema zadržavanja vozila.
U Vojvodini će danas u većem delu biti pretežno sunčano uz slab do umeren razvoj dnevne oblačnosti i najvišu dnevnu temperaturu do 31 stepen.
Petog dana 31. Festivala evropskog filma Palić, u sredu 24. jula, na konferenciji za medije na Velikoj terasi govorili su reditelj Bruno Anković, direktor fotografije Aleksandar Pavlović, reditelji/ke Alvaro Gago, Karla Andrade i Oskar Alegrija, reditelj i autor knjige Slobodan Šijan, i voditeljka panela “Klimatske promene – menjaju ekološku svest javnosti” – Snježana Mitrović.
Međunarodni olimpijski komitet (MOK) saopštio je danas da će Francuska biti domaćin Zimskih Olimpijskih igara 2030. godine.
U jutrošnjem udesu na auto-putu kod Predejana teško je povređena osmogodišnja devojčica iz Pančeva, saznaje agencija Beta.
Predsednik Državne revizorske institucije (DRI) i generalni državni revizor Duško Pejović navodi za RTS da domaće kompanije najčešće nepravilno iskazuju prihode i rashode u finansijskim izveštajima, kao i da vrlo često odstupaju od zakona i procedura, naročito kada su u pitanju javne nabavke i obračun plata.
Nakon prvog upisnog kruga, na osnovnom strukovnim, akademskim i integrisanim studijama Univerziteta u Novom Sadu ostala su ukupno 5.623 mesta.
Kupovina nekretnine u popularnim turističkim destinacijama poput Vrnjačke Banje može biti izuzetno pametan potez, posebno kada je reč o garsonjerama. Vrnjačka Banja, poznata po svojim lekovitim vodama i bogatoj istoriji, privlači sve veći broj investitora i turista koji traže nekretnine za odmor ili stalni boravak. U ovom tekstu istražićemo pet ključnih razloga zašto je kupovina garsonjere u Vrnjačkoj Banji investicija vredna pažnje.
Američki reper Snup Dog proglašen je za jednog od poslednjih nosilaca olimpijskog plamena pre ceremonije otvaranja u Olimpijskih igara u Parizu.
Šestog festivalskog dana, u četvrtak 25. jula na Letnjoj pozornici na Paliću, u Glavnom takmičarskom programu u 21h će biti prikazano ostvarenje “78 dana” Emilije Gašić, a od 23 časa film “Devojka sa iglom” Magnusa fon Horna.
Zbog planiranih radova na električnoj mreži u četvrtak, 25. jula, bez struje će biti potrošači u Pančevu, Beloj Crkvi i Vršcu.
U 29. kalendarskoj nedelji u vazduhu grada Pančeva detektovane su niske koncentracije polena.
Depilacija nas uglavnom jako umara i stvara opterećenje svakog meseca, ali i trošak. Možete ovo obaviti i kod kuće za manje para, ali je važno da budete pažljivi i ispratite osnovne smernice. U nastavku vam dajemo neke od saveta koji će vam pomoći.
Bilo da idete na planinu ili more, ako imate kućnog ljubimca, to otežava situaciju. Neki su problem rešili tako što su odlučili da ljubimca vode sa sobom. Sem očiglednih dodatnih napora da se pronađe smeštaj u kojem primaju kučiće i mačke, mora se razmišljati i o putnim ispravima.
Orao krstaš, grlica, modrovrana, rode… neke su od najlepših ptica u Srbiji. Ptice čija su staništa pored vode, koje je ovih dana zbog talasa vrućina i visokih temperatura sve manje, posebno su ugrožene, ali ima načina da se pomogne.
U Vojvodini će danas biti umereno do potpuno oblačno, nestabilno i malo svežije, mestimično sa kišom, pljuskovima i grmljavinom.
Zemljotres 4,4 jedinice Rihterove skale pogodio je Albaniju jutros oko tri sata po lokalnom vremenu.
Oni koji su ovih dana produžili registraciju vozila, platili su nešto veću sumu, a razlog za to je poskupljenje obaveznog osiguranja. Nove cene su sada više za oko pet odsto.
Na teritoriji Srbije potvrđen je prvi slučaj obolevanja od groznice Zapadnog Nila u humanoj populaciji. Obolela osoba je muškog pola, starosti 80 godina sa teritorije Grada Beograda, saopštio je Institutu za javno zdravlje Srbije „Dr Milan Jovanović Batut“.