• VIDEO Australijski milionskl grad je toliko prazan da je u centru snimljen kengur koji skakuće ulicom

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
    013 Info

    Dok ljudi ostaju kod kuće zbog pandemije koronavirusa, životinje izlaze i istražuju. U australijskom Adelaidu juče je snimljen kengur kako skače po praznom centru grada.

    Kengura je u gradu od 1,2 miliona stanovnika snimila policijska nadzorna kamera. Portparol policije izjavio je kako je životinja jedva izbegla saobraćajni udes pre nego što se vratila u park.

    I u Australiji je ograničeno kretanje. Napolje se može samo u kupovinu namirnica ili zbog medicinske pomoći. Okupljanja su ograničena na dve osobe, a svi javni prostori su zatvoreni, prenosi CNN.

     

    Dok ljudi ostaju kod kuće zbog pandemije koronavirusa, životinje izlaze i istražuju. U australijskom Adelaidu juče je snimljen kengur kako skače po praznom centru grada.

    Podeli vest:

    Facebook Twitter WhatsApp
  • NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 96H

    Ostalo iz kategorije Svet

    U EU sve više ljudi koji žive sami

    U Evropskoj uniji je postotak ljudi koji su živeli u jednočlanim domaćinstvima prošle godine iznosio 16,5 odsto, a srazmerno najveći broj ljudi koji žive sami bio je u skandinavskim i […]