• Sara Ivačković i ženska štafeta ‚‚Dinama“ vicešampionke Srbije

Proteklog vikenda u Beogradu, na stadionu Vojne akademije, održano je Prvenstvo Srbije za starije juniore na kojem su pančevački atletičari osvojili dve srebrne medalje. Pančevka u dresu Crvene zvezde, Sara Ivačković, postala je vicešampionka Srbije u trci na 800 metara, dok je medalju istog sjaja osvojila i štafeta Dinama na 4×400 metara.

Zbog smene generacija, Atletski klub ‚‚Dinamo” nastupio je u podmlađenom sastavu, a da se tradicija osvajanja medalja na svim prvenstvima Srbije održi pobrinula se ženska štafeta 4x400m, koja je osvojila srebrnu medalju. Štafet su činile sledeće atletičarke: Miona Brkić, Sara Avramović, Milica Milinković i Tamara Polić.

Narednog vikenda takmičare ‚‚Dinama“ očekuje nastup na najvažnijem i najkvalitetnijem takmičenju u Srbiji – Prvenstvu Srbije za seniore u Novom Sadu. Nastupiće svi najbolji atletičari Srbije, a to će ujedno biti i izborno takmičenje za sastav seniorske reprezentacije za Prvenstvo Balkana i  Evropsko prvenstvo u Amsterdamu.