• Novi uspesi pančevačkih strelaca na Prvenstvu Vojvodine

Na prvenstvu Vojvodine po B programu, koje je održano proteklog vikenda u Vrbasu, deset pančevačkih strelaca je ostvarilo značajne rezultate.

Najuspešnija je bila Marija Aleksić u disciplini standardna vazdušna puška, koja je sa 388 krugova osvojila srebrnu medalju u kadetskoj i bronzanu medalju u kategoriji mlađih juniorki, a zajedno sa Ivanom Vislavski (374) i Bojanom Nikolić (356) osvojila je i pehar za treće mesto, takođe u kategoriji mlađih juniorki.

Uspešno su nastupili i kadeti Sergej Vukasović sa (531) i Aleksandar Pavlović (523), koji su ispunili norme i za mlađe juniore i takođe će ići 25. marta u Smederevo na Prvenstvo Srbije.

Đorđe Jovčević je bio najuspešniji iz standardnog vazdušnog pištolja i sa 536 krugova osvojio je treće mesto u konkurenciji mlađih juniora, a treća je bila i ekipa mlađih juniorki Streljačke družine “Pančevo 1813“ (Ema Puzić i Damjana Stojanović).