• RUMA ZASLUŽENO SLAVILA: Kris Kros poražen od Slovena

U 21. kolu Prve muške regionalne lige KK „Kris Kros“ je poražen u Rumi gde je igrao sa KK „Sloven“.

– Utakmica je prakticno rešena u prvom poluvremenu gde nas je domaćin izvandrednom igrom potpuno nadigrao. Do poluvremena je ostvario prednost od 21 poen razlike. U drugom poluvremenu smo igrali angažovanije i bolje, posebno u odbrani, tako da smo na kraju poraženi sa „podnošljivih“ 10 poena razlike. Narednu, rekao bih “najznačajniju utakmicu” na prvenstvu, igramo u Hali sportova u Pančevu u nedelju, 26. marta sa početkom u 19:30 časova, protiv ekipe Jedinstva iz Novog Bečeja, rekao je trener Petar Marković.

Ekipa Kris Krosa zauzima 8. poziciju na tabeli sa skorom od 9 pobeda i 12 poraza.