• Još jedan poraz pančevačkih košarkaša

Košarkaši Tamiša pretrpeli su i 8. uzastopni poraz i ovo je najteži period za klub od njegovog osnivanja.

Izgubili su još jednu utakmicu i to od Dunava iz Stare Pazove sa 81:79, po četvrtinama 18:14, 21:27, 25:18 i 17:20.

Izabranici Bojana Jovičića dobro su parirali domaćim košarkašima tokom većeg dela utakmice i na poluvremenu su imali prednost od dva koša. Međutim, opet je bila kobna treća četvrtina koju je Dunav dobio sa 25:18.

U poslednjoj četvrtini Pančevci su sustizali prednost domaće ekipe, ali do kraja nisu uspeli da prelome meč u svoju korist.

Posle 16. kola Košarkaške lige Srbije Tamiš je predposlednji na tabeli sa učinkom od 4 pobede i 12 poraza i predstoji mu velika borba za opstanak u ligi.