• KOŠARKA: Tamiš u krizi

U 11. kolu Košarkaške lige Srbije Tamiš je na svom terenu pretpreo drugi uzastopni poraz i to od Vojvodine iz Novog Sada sa 75-77, po četvrtinama 17-26/ 15-16/ 18-21/ 25-14.

Kao i  nekoliko prethodnih utakmica i ovu su pančevački košarkaši loše započeli, što su gosti iskoristili za stvaranje osetne razlike.Tamiš je već posle prve četvrtine, pa do samog kraja utakmice pokušavao da se rezultatski približi. Teško je to išlo i početkom treće četvrtine Vojvodina je vodila sa 63-50, ali nisu se predavali izabranici Bojana Jovičića.

Dva i po minuta pre kraja Tamiš stiže do 73-75, gosti su bili uzdrmani, ali domaći košarkaši to ne koriste i u narednih minut i po nijedna ekipa ne uspeva da pogodi koš.

Ulazi se u penal završnicu u kojoj se bolje snalaze Novosađani koji na kraju uz malo sreće ipak zasluženo odnose bodove iz Pančeva.