• KOŠARKA: Vredna pobeda pančevačkog Tamiša

U 24. kolu Košarkaške lige Srbije Tamiš je na svom terenu pobedio Zdravlje iz Leskovca sa 83:74, po četvrtinama 20:14, 11:20, 25:22, 29:18.

Pančevačka ekipa je dobro započela ovaj izuzetno važan meč i imala je kontrolu tokom većeg dela susreta. Gostima je pripala druga četvrtina, ali već na početku drugog poluvremena Tamiš je vrlo brzo ponovo poveo i čuvao je minimalnu prednost, a tri minuta pre kraja napravio je i najveću razliku od 10 koševa 77.67.

Tad je i definitivno odlučen pobednik na ovoj utakmici. Najefikasniji na meču je bio Patrik Hardi sa 22 koša, a veoma zapažen pod obručima bio je Lazar Lugić koji je postigao 19 koševa.

Nakon ove druge uzastopne pobede Tamiš je nastavio beg sa dna tabele i trenutno je 13. sa skorom  od 9 pobeda i 15 poraza.