• Najmlađi plivači pančevačkog Dinama sjajni na „Dživdžanu“

U subotu, 20.februara u organizaciji Plivačkog kluba “Vračar”, održan je IV Međunarodni miting plivača „Dživdžan“ . Plivački klub Dinamo predstavljalo je 19 takmičara, onih najmladjih, a najuspešniji od njih osvojili su i medalje.

• Kalina Tomić– III mesto u disciplini 50 m prsno
    • Vanja Carić  – III mesto u disciplini 25 m ledjno
    • Milutin Jocić – III mesto u disciplini 25 m sa daskicama
    • Vuk Samardžija sa osvojene tri medalje osvojio je i pehar za najuspešnijeg u svojoj kategoriji – I mesto u disciplini 50 m delfin i II mesta u disciplinama 50 m ledjno i kraul
    • Štafeta 4x25m mešovito u sastavu Petar Bendić, Kalina Tomić, Vuk Samardžija  i Nikola Šormaz, osvojila je srebrnu medalju..

U subotu, 20.februara u organizaciji Plivačkog kluba “Vračar”, održan je IV Međunarodni miting plivača „Dživdžan“ . Plivački klub Dinamo predstavljalo je 19 takmičara, onih najmladjih, a najuspešniji od njih osvojili su i medalje.