• Pančevački džudusti nastavili žetvu medalja

Džudisti pančevačkog „Tamiša” osvojili su osam medalja na međunarodnom turniru u Rumi.

Konkurencija je bila izuzetno jaka, jer je učestvovalo 509 takmičara iz Bosne i Hercegovine, Rumunije i naše zemlje.

Kristijan Lehni  se okitio zlatnom medaljom, a srebrne su osvojili Natalija Novaković, Katarina Kešin i Milena Sekulović. Na pobedničko popstolje popeli su se i Anja Urs, Marija Penevska, Petar Novaković i Petar Savičić koji su zaslužili bronzana odličja. U ukupnom plasmanu džudo klub „Tamiš” osvojio je 8. mesto od 45 klubova što je prema rečima trenera Ivana i Nede Ostojić i Rajka Stajčića veliki uspeh.

Ovaj turnir  posebno će pamtiti još desetoro džudista kojima je takmičenje  u Rumi bilo i prvo od kad treniraju ovaj plemeniti sport.